Rekonstrukce koupelny na klíč v panelovém bytě 

Provedeme Vás jednotlivými typy koupelen, které se nachází v panelových domech. Rekonstrukce bytového jádra provádíme kompletně na klíč, stáčí si jen vybrat typ koupelny, který máte ( T, H, F, E, A ) a ihned víte kolik financí je třeba investovat na realizaci rekonstrukce koupelny. Každý zákazník má jiné nároky a požadavky, proto se cena může lišit od standardní ceny uvedené v tabulce u jednotlivých typů bytových jader.  

Existují 2 typy koupelen, které jsou v panelových domech, to jsou umakartová koupelna a železobetonová koupelna. Pokud chcete realizovat rekonstrukci koupelny stačí jen vybrat její typ a můžete mít novou krásnou koupelnu. Tato rekonstrukce koupelny obsahuje jak řemeslnou práci, tak i stavební materiál, pokud by se Vám cena líbila, tak nás stačí kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poptávka je nezávazná. My se s Vámi spojíme, doladíme termín schůzky, který Vám bude vyhovovat, připravíme pro Vás katalogy od našich partnerů a společné doladíme realizaci rekonstrukce koupelny aby byla podle Vašich představ a samozřejmě podle Vašich finančních prosředků.  

Najděte nové pohodlí Vašeho domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24hodin ozveme