Instalatérské práce

Instalatérské práce při realizaci rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelny 

Při plánování rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelny je velmi důležité navržení pozic nových rozvodů vody, buď v panelovém bytě nebo v cihlovém bytě

  • Instalatérské práce
  • Nové rozvody vody v koupelně
  • Nové rozvody vody v kuchyňském studiu
  • Plynařské práce
  • Nové rozvody plynu v bytovém jádru
  • Nové rozvody plynu v kuchyňském studiu

Instalatérské práce v panelových bytech a cihlových bytech

Při plánování bytového jádra, koupelny a kuchyně musí být vše pečlivě navrženo. Rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra musí být důkladně promyšlena, aby splňovala Vaše požadavky, které na zařizovací předměty a kuchyňské studio máte, např. umístění umyvadla, sprchového koutu a vany, tak aby Vám vyhovovali, zároveň i rozměry zařizovacích předmětů v koupelně. Pokud jsou v panelovém bytě stoupačky a jsou v nevyhovujícím stavu- novodurové nebo litinové potrubí při realizaci rekonstrukce bytového jádra je potřeba vyměnit za nové. Vždy je potřeba myslet na to, aby při realizaci rekonstrukce bytového jádra byla alespoň příprava do budoucna pro kuchyňské studio a do zrekonstruované koupelny aby již nikdo nezasahoval. V cihlovém bytě pokud jsou stoupačky v nevyhovujícím stavu, novodurové nebo litinové potrubí při realizaci rekonstrukce koupelny mnohdy není možné stoupačku vyměnit, musela by v tomto případě proběhnout rekonstrukce stoupaček v celém domě. Vždy je potřeba myslet na to aby při rekonstrukci koupelny byla alespoň příprava do budoucna pro kuchyňské studio, do zrekonstruované koupelny aby již nikdo nezasahoval.

Plynařské práce v panelovém bytě a cihlovém bytě

Při plánování kuchyňského studia v panelovém bytě je vždy důležité umístění kuchyňského studia a z toho vyplívá i umístění plynu, při realizaci rekonstrukce bytového jádra je plyn umístěn ve stoupačce z které se pro kuchyňské studio připraví, tak aby vyhovovala a nebránila kuchyňskému studiu. Při dokončení plynařské práce je vždy automaticky vystavena revizní zpráva.

Při plánování kuchyňského studia v cihlovém bytě se při realizaci rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce koupelny většinou plyn nachází na chodbě bytu, v koupelně nebo na WC. Pro kuchyňské studio lze připravit plyn tak, aby vyhovoval a nebránil v přípravě kuchyňského studia. Při dokončení plynařské práce je vždy automaticky vystavena revizní zpráva.

Najděte nové pohodlí Vašeho domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme