Malování interiéru

Malířské práce pro rekonstrukce bytu v panelových bytech a cihlových bytech

Malování interiéru v panelových bytech a cihlových bytech při provádění rekonstrukce bytu. Výmalba interiér vždy oživí. Byt vymalujeme bílou barvou nebo barevně. Lze i jednotlivě zadat zakázku na vymalování pokoje, obývací pokoje, kuchyňského prostoru či chodby

  • Zajištění materiálu pro malování od našich dodavatelů
  • Malířské práce
  • Malování interiéru
  • Škrábání malby

První co člověk vnímá po vstupu do interiéru, ještě dříve, než si začneme prohlížet vybavení celého bytu jsou právě stěny ať už bíle vymalované nebo barevné. Při realizaci Rekonstrukce bytu či rekonstrukce koupelny Vám poradíme s vhodným odstínem barvy v návaznosti na ostatní vybavení interiéru - barva oken, odstín dveří, obkladu či podlahy.

Nejsou-li barvy velkých ploch ve vzájemném souladu a nerespektují-li zákonitosti kombinování barevných odstínů, pak ani sebecitlivěji vybrané vybavení místnosti nábytkem a bytovými doplňky nezajistí dobrou pohodu a příjemný pocit z pobytu v interiéru. 

Při realizaci rekonstrukce bytu či rekonstrukce koupelny nemalované plochy vždy zakryjeme a olepíme. 

Při realizaci rekonstrukce bytu se můžete rozhodnout i pro velmi oblíbenou moderní variantu - dekorační betonovou stěrku, která se může aplikovat i při realizaci rekonstrukce koupelny. Imitace vzhledu betonu působí v interiéru luxusním dojmem. 

Najděte nové pohodlí domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme