Obkladačské práce

Obkladačské práce pro rekonstrukce koupelny a bytové jádro v panelovém a cihlovém bytě

Obkladačské práce v panelovém bytě a cihlovém bytě při provádění rekonstrukce koupelny a rekonstrukce bytového jádra jsou téměř vždy její součástí. Vymyslíme pro Vás dobré varianty, tak aby Vám plně vyhovovaly a líbily se, aby vyhovoval vhodný formát obkladu a dlažby. Lze zadat jednotlivě zakázku, pro kuchyňské studio, chodbu, drobné opravy v koupelně.

  • Zajištění materiálu - obklady a dlažby od našich dodavatelů
  • Obkladačské práce
  • Obklady kuchyňské linky
  • Obklady koupelny a WC
  • Podezdívání vany a sprchového koutu
  • Zazdívání WC modulu
  • Srovnání stěn a aplikace hydroizolace
  • Pokládka dlažby v interiéru 

Obkladačské práce v panelovém bytě

V této oblasti se zaměřujeme na obkladačské práce v panelových bytech, které jsou nezbytné pro kvalitní zpracování následného obkladu a dlažby. Vyrovnání stěn i hydroizolace v koupelně jsou u rekonstrukce koupelny automaticky aplikovány, jak na stěny, tak na podlahu. Životnost umakartového jádra v panelových bytech je velmi malá a jádra bývají v žalostném stavu i životu nebezpečné. Dnešní trend moderního bydlení má za cíl vytvořit při realizaci rekonstrukce koupelny vše tak, aby jste jí dobře využívali. Rekonstrukce koupelny vyžaduje velmi dobrou přípravu a je třeba hned od počátku rekonstrukce bytového jádra si ujasnit, co od rekonstrukce koupelny očekáváte, vždy Vám poradíme co pro vás bude nejlepší variantou co se týče obkladu, dlažby.

Obkladačské práce v cihlovém bytě

Pro rekonstrukce koupelny - obkladačské práce v cihlovém bytě jsou nezbytné pro kvalitní zpracování následného obkladu a dlažby. Vyrovnání stěn i aplikace hydroizolace - mnohdy je potřeba "obouchat" stěny a na cihlu naházet jádrovou omítkou, stěny srovnat. U rekonstrukce koupelny jsou automaticky aplikovány, tak aby stěny byli připraveny na obkládání. Koupelny jsou mnohdy v Cihlových bytech v příšerném stavu a dokonce i Vašemu zdraví nebezpečné. Dnešní trend je moderní koupelna, máme za cíl vytvořit vše při realizaci rekonstrukce koupelny, tak aby jste jí dobře využívali. Rekonstrukce koupelny vyžaduje velmi dobrou přípravu a je třeba hned od počátku rekonstrukce koupelny si ujasnit, co od rekonstrukce koupelny očekáváte, vždy Vám rádi poradíme s nejlepší variantou obkladu a dlažby.

Grafický 3D návrh rekonstrukce bytu

Mezi naše velmi žádané služby patří vypracování 3D návrhu výsledku Vaší rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce koupelny. Pro 3D návrhy využíváme velmi propracovný licenční program. Grafický návrh je rozhodně dobrá volba pro start rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra. Pokud si nejste jisti, jak bude výsledek rekonstrukce vypadat, tak naprosto realistický 3D návrh s veškerými Vámi vybranými zařizovacími předměty, obklady a sanitou rozhodně usnadní Váš výběr.

Najděte nové pohodlí Vašeho domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme