Instalace pro kuchyň

Příprava rozvodů pro kuchyň

Chceme Vám představit kompletní službu - Přípravu pro kuchyně. Přemýšlíte o změně, pořídíte si novou kuchyň a je pro Vás složité řešit elektrikáře, instalatéra a plynaře?  My vše zařídíme za Vás, stačí plány kuchyně, vše zrealizujeme podle výkresu od jakéhokoliv dodavatele, kompletně na klíč a s revizí.

Novostavby

Máte připravené pouze rozvody teplé a studené vody, kanalizaci a kabely? Vše potřebné připravíme - například výztuhy do sádrokartonu na kuchyňskou linku. 

Panelové domy

Připravíme rozvody teplé, studené vody a kanalizaci podle plánku, jak má být. Napojíme vzduchotechniku i připojení digestoře, trouby, indukce a plynu.

Rodinné domy  

Kompletní příprava vody, elektřiny, plynu. Digestoř s kondenzačním vývodem.

Nejčastější dotazy pro KL24

  • Chci mít ostrůvek s indukcí, nad ním digestoř zabudovat do sádrokartonového stropu, zároveň udělat přípravu elektřiny.  Je Vaše firmu schopna toto realizovat? ANO, vše uděláme, podle Vašeho návrhu.
  • Mám novostavbu, potřebuji přípravu na ostrůvek, ale nechci poškodit podlahu, je to reálné? ANO podlahu rozebereme a zpět položíme.
  • Mám sádrokartonovou příčku, ale nemám tam výztuhy na kuchyňskou linku, je možné takové výztuhy udělat? ANO, přípravíme výztuhy pro Vaši kuchyňskou linku.
  • Budu se stěhovat do novostavby, jsou tam jen rozvody teplé a studené vody, pohozené kabely a developer mi nedovolí zařezávat do panelu. Nevíte jak to mám řešit? ANO, víme. S Tímto, se velmi často setkáváme, postavíme předstěnu ze sádrokartonu nebo ji vyzdíme z Ytongu. Vše zabudujeme do nové předstěny.

Najděte nové pohodlí Vašeho domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme