Sádrokartonové práce

Sádrokartonové práce a designové úpravy pro rekonstrukce bytu v panelovém bytě a cihlovém bytě

Sádrokartonové práce a designové úpravy v panelovém bytě a cihlovém bytě jsou při provádění rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce koupelny velmi žádanou variantou a tyto práce lze provádět i jednotlivě, zadat jednotlivou zakázku, (koupelna, bytové jádro, pokoj, obývací pokoj, kuchyňský prostor i chodba)

  • Sádrokartonové práce
  • Sádrokartonové příčky
  • Sádrokartonové podhledy
  • Sádrokartonové podhledy akustické
  • Sádrokartonové předstěny
  • Sádrokartonové rampy
  • Instalace stavebního pouzdra do SDK příčky

Sádrokartonové práce v panelovém bytě

Při realizaci rekonstrukce bytu v panelovém bytě se tyto práce již stávají samozřejmostí. Sádrokartonové stropní podhledy s jednoduchou konstrukcí, které se dělají kvůli elektroinstalaci, bodovému osvětlení a rovnému stropu. Je potřeba mít na paměti, že jsou dvě varianty kvůli elektroinstalaci a proti hluku. Sádrokartonové podhledy akustické - mají omezení, že nemohou být použita bodová světla, ale pouze centrální osvětlení bytu. V sádrokartonových podhledech je minerální vata, aby byla splněna akustika sádrokartonové podhledu bytu.

Sádrokartonový design interiéru

Před realizací rekonstrukce bytu v panelovém bytě je potřeba si dobře rozmyslet provedení těchto prací - designové úpravy interiéru, sádrokartonové rampy s bodovým osvětlením nebo LED bodovým osvětlením, sádrokartonové dekorace pro TV,  sádrokartonové police na knihy, krabice a dekorace. Vytvoříme návrh, který se Vám bude líbit a prostor bude mít dobré využití. Sádrokartonové dekorace se dají použít pro rekonstrukce bytového jádra i pro rekonstrukce koupelny.

Sádrokartonové práce v cihlovém bytě

Při realizaci rekonstrukce bytu v cihlovém domě se už stávají téměř samozřejmostí sádrokartonové podhledy s křížovou konstrukcí, které se provádí kvůli elektroinstalaci, bodovému osvětlení a rovnému stropu. Je potřeba mít na paměti, že jsou dvě varianty kvůli elektroinstalaci a proti hluku. Sádrokartonové podhledy akustické mají omezení a to, že nemůžou byt použita bodová světla, ale pouze centrální osvětlení bytu. V sádrokartonových podhledech je minerální vata, aby byla splněna akustika sádrokartonové podhledu bytu.

Sádrokartonové příčky v panelovém bytě a cihlovém bytě

Při plánování rekonstrukce bytu se v dnešní době klade důraz zejména na dobré využití prostoru. Sádrokartonové příčky šetří tolik potřebné místo. Pro rekonstrukce bytu jsou vhodná stavební pouzdra, která zajistí plně praktické využití - do příčky zajíždějící dveře, které nepřekážejí a byt se dá plně využívat, tím ušetříte každý centimetr ve Vašem panelovém bytě. Praktická stavební pouzdra se používají taktéž při realizaci rekonstrukce bytového jádra a tím bytové jádro dostane spoustu potřebného prostoru. Stavební pouzdro má i využití v cihlovém bytě a to při realizaci rekonstrukce koupelny.

Najděte nové pohodlí vašeho domova

Nebojte se nás nezávazně oslovit. Kontaktujte nás telefonicky nebo stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme